
PEPTĪDI - organiskas vielas, kas sastāv no vienādu vai dažādu aminoskābju ķēdēm. Peptīdi – bioregulētāji atjauno bojātās orgānu šūnas un slimā orgāna funkcijas, atjauno organismu kopumā. Peptīdi ir īsas olbaltumvielas, kas sastāv no 2-3-4 aminoskābēm. To izmēri ir ļoti niecīgi - 1nm. Orgānu specifiskie īsie peptīdi pārnes informāciju no vienas šūnas uz otru. Katra orgāna šūnas sintezē specifiskas olbaltumvielas. Visiem īsajiem peptīdiem piemīt šaura specializācija - katram orgānam savs peptīds: plaušu, aknu, aizkuņģa dziedzera, smadzeņu u.t.t. NPCRIZ ir 19 dažādi peptīdu kompleksi visām organism sistēmām.
Peptīdi cīņā ar slimībām un novecošanu
Ja organisms ir vesels, tad šie procesi norisinās saskaņoti. Ja slims, tad sinhronās šūnu svārstības tiek izjauktas, olbaltumu sintēze notiek haotiski un organisms sāk izjust to deficītu. Slimības ārstē, lietojot medikamentus, tad orgānu šūnas kļūst pavisam “slinkas” un aizmirst savas funkcijas un tās atjaunot ir ļoti grūti. Peptīdi atjauno informāciju par specifisko olbaltumvielu sintēzi , organisms sāk atveseļot un atjaunot sevi pats.
Mūsu organismā ir divas informāciju nesošas molekulas: DNS un peptīdu olbaltumviela. DNS pati par sevi ir neaktīva matrica, bet savienojoties ar peptīdiem notiek specifisko olbaltumvielu sintēze un rodās dzīvība. Peptīdiem ir svarīga loma mūsu organisma fizioloģiskos un bioķīmiskos procesos. Tie dod šūnām komandu “atcerēties” savu jaunības stāvokli un sākas atjaunošanās process .
Stimulējot slimo orgānu šūnas, tie veicina šūnu enerģijas paaugstināšanos, olbaltumvielu sintēzes aktivizēšanos un normalizēšanos, kā rezultātā slimais orgāns atveseļojas un slimības atkāpjas.
Šūnu un audu adekvātai darbībai ir nepieciešams adekvāts peptīdu daudzums, kuri savukārt, uztur gēnu darbību optimālā režīmā.
Šobrīd peptīdu lietošana ir labākais risinājums onkoloģisko saslimšanu un revitalizācijas jomā, kā arī profilaksē, jo ļauj veikt šūnu un audu atjaunošanu.
Atjaunošanās procesu var uzsākt jebkurā vecumā un pēc 30, un pēc 50 gadiem!
Vienlaicīgi var lietot 6 peptīdu kompleksus ar 15 minūšu intervālu.